duygusuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ölum Dilediğim Gece

Ölum Dilediğim Gece Empty Ölum Dilediğim Gece

Mesaj  Admin Cuma Kas. 16, 2007 11:07 pm

büyük bir askla geldin... hep bekledigi m,eksik kaldigim,ne gecesi ne gündüzü hesapsiz zamanlard a hayaline daldigim. ..büyük bir askla geldin ki;artik beklemekt en degil inanmakta n vazgectim ben.

Ne askini anlattigi n zamanlari n büyüsü,ne gözlerinde ki piriltila r akmiyor artik benim gözlerime,gecmiyor;kalbime dadanmis karanlikt an.carpmi yor kalbim,agrimiyor karnim heyecanda n.öyle gec öyle apansiz öyle kurumuske n,geldin,hayallerim.neden geldin?neden inanmakta n kactigim ölüme biraktigi m

kendimi,hesaplarini,sorgulamalrini bir kenara firlatip kendimden nefret bile edemeyece k kadar sogudugum bu zamani buldun da geldin?gelmeseyd in bulmasayd in beni,serzenislerinle yakmasayd in canimi,ben kendi yalnizlig ima bu kadar alismiske n,asklarin gecici heveslere,umutlarin bencil arzulara dönüsüne sahit olmusken gelmen neyi degistird i ki?daha da acittin kalbimi daha da soguttun beni aldigim nefesten.

sana,sicakligina sarilip,kafami gömdügümde gögsüne; o deli kizin cigliklar indan kaciyorum,"inanma!" "kanma bir kere daha! bu kacinci?"

bu kacinci aldanis?bu kacinci yikilisi olacak kalemin?bin umutla esit oranda kum ve deniz suyu ile harmanlad igim ilk kalemin dagilisin i animsiyor um "seni seviyorum "derken.

elimde kum taneleri yatagima kosup,dizlerimi karnima cekip ölüm diledigim ilk geceyi...

daha temkinli daha korkak ama biraz daha büyülenmis ikinci kulemin usulca eriyisini hatirliyo rum " özledim seni "derken.günlerce kapi pencere kapadigim,agitlar yaktigim ,kendimden,asktan,sevmekten,sihirden ...hayata ait herseyden nefret,tiksinti duydugum anlar canlaniyo r gözümde.

sen kolay "hayir"larin nedenini anlamiyor sun. "bilmeyisl erimi" "kacmalari mi" "duygusuz ve duragan sevincler imi"....hicbi rini anlamiyor sun,hata sende degil.

hesabini tutabilir misin kulelerim in?anlatsam dinler misin "arkadas" gibi?hala rüyalarima yansiyan gözyaslarimi siler misin? "neden" diye sormadan ve bu aglayisla rin sadece kendime,umutlarima olduguna inanir misin en ufak süpheye kapilmada n?

sen de yikmaz misin kuleni?aniden bir cirpida?bir gece yarisi en duymak istedigim zaman da sesine hasret,kokuna yabanci birakmaz misin beni?

kim öder bu hesaplari?kime sormali icimde kirintisi bile kalmayanl arin hesabini?hangi duvara vurmali kafami,sen askinin gittikce mantik disi yanilsama larini anlatirke n.sen duymayi o kadar arzulayip da duymaktan vazgectik lerimi söylerken?

söylesene anlatsam dinler misin?askta bir tür arkadasli ksa dedigin gibi....
Admin
Admin
Admin

https://duygusuz.hareketforum.net